Polfinalna bitka 'Pokémon Journeys' je prikazana v najnovejšem napovedniku

Pokémon Journeys: Serija se bo čez dva tedna uvrstila v polfinale svetovnega prvenstva Arc. Ash vs. Dražljivka Cynthia je zunaj

Ash Ketchum, večni desetletni protagonist Pokemonov, se sooča s še enim svetovnim prvenstvom. Pokemon Journeys je bil premierno predstavljen leta 2019, po dveh letih in pol pa se serija bliža koncu.

Svetovno prvenstvo bo verjetno finale serije in Ash se bo pomeril z nekaj precej resnimi nasprotniki.

smešni zemljevidi nas

Polfinalna bitka Pokémon Journeys: The Series’ World Championship Arc bo na sporedu 26. avgusta. Razkrit je bil tudi nov promocijski video, ki prikazuje bitko med Ashom in Cynthio, obema polfinalistkama.

[Uradno] Animirani promocijski video 'Pocket Monsters' 14 Satoshi VS Shirona  [Uradno] Animirani promocijski video 'Pocket Monsters' 14 Satoshi VS Shirona
Oglejte si ta video na YouTubu
[Uradno] Animirani promocijski video “Pocket Monsters” 14 Satoshi VS Shirona

Cynthia je v zadnjih nekaj bitkah dokazala, da je več kot sposobna zmagati. Njeni nasprotniki so se spremenili v prah. V novem teaserju se zdi, da Ashovi pokemoni prejemajo veliko škodo od Cynthie.

Celo Pikachu, Ashov najboljši prijatelj/orožje, je močno prizadet. Videoposnetek prikazuje hud boj in Ash se tako rekoč premetava.

V finalu se mora Ash pomeriti z Leonom, prvakom lige Galar, imenovanim tudi Monarch. On je aktualni zmagovalec in težko ga bo premagati.

Najnovejša vizualna podoba je zasnovana kot bojni plakat med mladima talentoma:

Pokémon Journeys: Plakat za polfinale svetovnega prvenstva Arc serije | Vir: Uradna spletna stran

Lahko Ash premaga aktualnega prvaka in osvoji turnir? Pred tem se mora soočiti s to gotsko deklico in sodeč po videu Cynthia ni pripravljena izgubiti te bitke.