Haikyuu, sezona 4, epizoda 19, Datum izdaje, napovedi, Watch Online

'Haikyuu! Na vrh ’Epizoda19 bo na sporedu 6. novembra 2020. Crunchyroll jo bo predvajal.

Načrt Sarukawa Tech High za zmago v tekmi z izčrpavanjem Kenme ne uspe. Kenma se noče predati in si izjemno prizadeva zaradi svojih soigralcev. Nekoma High je zmagovalec na tekmi, ki grize nohte.

Medtem tekma Inarizaki High proti Karasuno High vstopi v svoj drugi niz. Karasuno High se trudi preprečiti popolne napade bratov Miya.

Lahko Hinata in drugi zmagajo proti veteranski šoli? Ponujamo vam najnovejše posodobitve epizod za to anime.

Kazalo 1. Datum izdaje epizode 19 2. Epsoda 19 Špekulacije I. Je Haikyuu! Na vrh na odmor v tem tednu? 3. Povzetek 18. epizode 4. Kje gledati Haikyuu! 5. O Haikyuuju

1. Datum izdaje epizode 19

Epizoda 19 anime Haikyuu z naslovom 'Ultimate Challenger' je izšla v petek, 6. novembra 2020.

to je moj fant in to je meme njegovega fanta

Crunchyroll bo pretakal anime.

2. Epsoda 19 Špekulacije

Epizoda 19 se bo osredotočila na dvoboje Inarizaki High in Karasuno High. Uradni sinopsis razkriva, da se moštvo Karasuno težko sooči s popolnimi napadi Atsumuja in Osamuja.

Karasuno High | Vir: Fandom

Ko tekma vstopa v drugi niz, ekipa Inarizaki cilja na Nishinoya kot šibko povezavo Karasuno High.

Če Karasuno zmaga, se bo na naslednji tekmi pomeril z Nekomo High. Vendar pa zaenkrat Inarizaki High v drugem nizu vodi s 13-7. Epizoda bo pokazala, kako se Karasuno odmika od te situacije.

najboljše fotografije leta 2016

I. Je Haikyuu! Na vrh na odmor v tem tednu?

Ne, naslednja epizoda Haikyuu! Na vrh bo objavljen po njegovem urniku. Takšna zamuda ni napovedana.

3. Povzetek 18. epizode

Sarukawa Tech High se zaveda nizke vzdržljivosti Kenme in jo poskuša uporabiti proti ekipi. Načrtujejo izčrpati Kenmo in zdrobiti Nekomo High. Kenmo jim celo uspe potisniti do svoje meje.

škrat na polici smešna odrasla oseba

Stvari se spremenijo, ko šibki in leni Kenma noče in si izjemno prizadeva zaradi svojih soigralcev. Presenetil je tudi svoje soigralce, ko mu je uspelo narediti skok, postavljen ob zaničem sprejemu.

Kenma ujame Sarukawa Tech High s svojo taktiko, pri čemer uporabi njihov načrt proti njim, Nekoma High pa agresivno zadene.

Na koncu obramba Sarukawa Tech High pade in Nekoma High zmaga v tekmi, ki grize nohte. Razkriva se, da je bil trener Sarukawa nekdanji učenec Nekominega trenerja.

Kenma zdaj razume, kaj Yamamoto pomeni z izrazom 'drobovje'. Pravi, da je zaradi prijateljev premaknil svoje meje. Kuroo se mu zdi nenavadno videti nekoga, kot je Kenma, da bi nekoga imel za prijatelja.

Inarizaki High | Vir: Fandom

Celotna ekipa je zadovoljna z Kenminim nastopom in zaslužil si je spoštovanje Yamamota, ki je nekoč dvomil v svoje sposobnosti.

Medtem tekma Inarizaki High proti Karasuno High vstopi v svoj drugi niz, Inarizaki High pa vodi s 13-7.

čudovite slike živali v naravi

Kenma, Tora in drugi iz Nekoma High pridejo tja, da si ogledajo tekočo tekmo. Če Karasuno zmaga, se bo na naslednji tekmi pomeril z Nekomo High.

4. Kje gledati Haikyuu!

Pazi Haikyuu !! na:

5. O Haikyuuju

Haikyuu !! je japonska serija mang, ki jo je napisal in ilustriral Haruichi Furudate. Njegova objava v Shueisha's Weekly Shonen Jump se je začela februarja 2012 z 42 zbranimi izpuščenimi rezervoarji.

Hinata Shoyo je zelo strasten fant, ki želi slediti korakom svojega idola, 'Malega velikana' na področju odbojke.

Hinatina odločnost je nezlomljiva, saj se v srednji šoli sooča z grozljivim porazom 'kralja dvora', genialnega čudežnega čudeža Kageyame Tobio. Hinatine sanje obrodijo sadove, ko vstopi v srednjo šolo.

Pridruži se propadajoči odbojkarski ekipi Karasuno High in zgrožen najde istega Kageyamo kot svojega soigralca. Zgodba sledi oživitvi Karasuno High in enotnosti, ki jo ohranjajo, da bi utirali pot državljanom